Radek

Украина
Україна очіма іноземца

Україна очіма іноземца:особливо треба сказати,що моя стаття не може бути повностю безсторони.Але буду намагатися написати усе справедливо.

Перший раз,коли я був на Україні,цу було у грудні 1999.Я туди їхав с моїм знайомім,котрий сам на Україні родився.Місто звати Малин,Житомирська область.Ппріїхав тільлки на тиждень.Багато з цього уже не пам’ятаю,тільки шок після пересичення кордона з Полщі на Україну.Я цих 450 км з Ягодина до Малина не міг закрити очі.Все для мене було нове,все мене здивувало.Стан машин їхающих по шляхах,АЗС,зупинання ДАІшнікамі,то як постійно хотіли взятки.Крепкий мороз,майже 30 градусів.С друзямі на базарі ми пили горілку та їлі шашлик.

Тоді був без турботи,але потім я собі знайшов дружину з Кієва і почав їздити на Україну що рік.Можу сказати,що від моєго першого відвідування України багато справ змінилося.Що Українці хотять підняти свою державу,але не завжди це виходить.Велика зміна,яку можливо зразу побачити,є кількисть західних машин на дорогая,віздє нові заправки по європейські.Навпаки,що в загалі не змінилось,це виховання водіїв ,те як себе ведуть за кермом.Це просто катастрофа.Таке грубіянстві,недотримання правіл,це я ніде небачив.Крім Чорногорії,але то уже дикій Балкан.Найбільше мені мішало,коли обганяю машину і за мною швидко приженется якась крута тачка і міргає фарами,тіпа не заважай мені на дорозі бідняк.Цього я прямо не навижу.Інша глава,це ДАІ.Раніше мене зупиняли на каждому посту,тільки ця сволота бичила сині полоскі с зірками євросоюза на номерах,уже біжали та махали жезлом,чуть собі руки поломали.Я завжди плачу за перевишення швидкісті,100 гривень.Дійсно без протокола.Вони мені кажуть,шо я гарно говорю по українські,але штраф заплатить треба.Роскажу про найбільше нахабство ДАІ.За Львовом мене зупинили,15 хвилин провіряли і потім ще один з них хотів підвезти до Рівна.Я боявся відказати,то взяв його.Розуміете,просити турістів,якщо підвезут....

Про якість українськіх доріх ,це марно мовити.Хоча в остальному році я був здивуваний,як зробили трасу Львів-Рівне-Житомир.Це треба хвалити.Майже завідно було мені.Треба сказати,жо дорогі силно відрізняються область від області.Найгірше,це Закарпаття.Просто ужас.

Іншою главою,це українські митникі.Мабуть вони гірші чим ДАІ.Взятки беруть купами.Що мене завжди мішає,це хаос і нахабство людей на границі,іноді думаю,що це не люди,але тварини.Чекання в чергах,без гігієничних услуг,це кошмар.Потім питання працювників митного контролю без смисла,що,куди,чого,до кого...чекаю,що один раз запитаються мене,як у мене х.й длиний....Але вже вистачає писати тільки про негатівні речі.Хоча я знаю і бaчу ці усі недостатки,шо на Україні відбувається,через це все я Україну люблю.Я напишу про одну свою пригоду.Приїхав я на границю із Словаччини на Україну.Мені треби виписати імігрційну картку.У мене небуло ручки,то й запитався митника,якщо він мені може позичити.А він до мене каже:Ти знаеш,у нас на Україні с ручкамі така біда.Йому просто було важкувато мені дати ручку щоб могти виписати цю картку.Добре,шо були ще люди котрі мені дали.Просто мені так здається,що у милиції працюють тільки дуракі.

Є дуже багато речей які я на Україні люблю.Дружність.Якщо я де небудь приїхав,завжди мене угощали,стіль накривали.Горілочка,поїстки гарненко,пелмені,биточки,борщ,налісники.Що я дуже люблю,це шашлик.Це просто клас.В перше,людям подобається,що я намагаюсь мовити українською мовою ,навіть люди,які розмовляють тільки на руском,зразу починають розмовляті по українські.В друге,надто багато людей принімає Чехію як братську державу.Це мене радує.Но,поїхати кудис в село,це завжди цикаво,що Чех приїхав,люди хотять знати,як у нас життя,скільки можливо заробити,скільки що коштує.Можу сказати,що ціни на продукти на Україні бєшені.Особенно в Києві.При таких бідних зарплатах все на багато дороще чим у нас.Окремо бензина,цигарет та горілки.Ось я не можу зрозуміти,як там можливо прожити за пенсію 900 гривень.Я б здохнув.Це смішно і смутно в один раз.Жалько мені людей.Ми про це говоримо с жінкою,коли Україна підніметсья з цього,але кінець невідно.

На решті,Україна має все,що треба для успіху.Але теж має ненадійних політіків,які думают тільки про себе і на народ не звертают увагу.Поки такі володарі будут висосовать Україну,то й буде помаленку вмірати.

Все що я написав беріть будь ласка без обіди.Це доторкаєтьсья Українців тут.

Як зажди,прошу вибачення за помилки,не знаю українську граматіку.:smushenie:

2 people like this

Radek, :sm_friend: Привет! Все что написано к сожалению правда...Далековато Нам до Европы.. А еще у нас месячное дикретное пособие по уходу за ребенком 130гр,при том что пачка памперсов 150гр. Как хочешь так и живи..

Но всеравно Украина Наша Родина а Родину не выбирают...

3 года назад общался с чехом.

Так вот его первое впечатление об Украине.

МУСОР

Говорит:

-Подлетаем к Днепропетровску, а внизу поля усеянные мусором.

Мусор на полях, "мусор" на дорогах.

С себя надо начинать.

Как назвать, когда мудак кидает бычки с балкона?

Правильно. Самым настоящим бескультурьем.

какая нафиг европа?

В 1987 году оказался первый раз в Эстонии.

Для меня был шок, что останавливались машины уступали мне дорогу.

А это была республика СССР.

коими мы были все.

Radek, не вибачайся за свою українську граматику - вона в тебе на висоті. Повір мені, є українці, які гірше за тебе пишуть. На превеликий жаль все описане тобою яваляється правдою, але ми, прості Українці не взмозі змінити це, оскільки Державою керуює групка хапуг (взяточники). Змінити це поки не можливо ніякими виборами призедента. Надіємося на краще.

Раньше границу пересеч это надо было набраться хорошего терпения в ожидании и потом в общении в таможней. Сейчас в Керчи при заполнении бумажки на зеленный коридор 15 минут и все, сам был в глубоком шоке когда выехал, ожидал примерно на 2 часа мороки.

Цены конечно на Украине ростут с каждым годом очень сильно, хотя зарплату не особо поднимают.

На спиртное, овощи цены низкие, а бензин, мясо очень высокие.

Привіт усім.У мене одне запитання до Вас.Є тут хтось с Києва?Бо я десь у початку серпня поїду на Україну,точніше до Києва.Я б хотів купити собі деякі речі на мою десятку і треба мені хтось,хто може мені порадити де і що.

Дякую за відповідь.